VOLNÉ POZICE 100
ČEZ, a. s.

Specialista inženýring SKŘ + IT

ČEZ, a. s. Temelín Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

KOHO HLEDÁME?

Do našeho týmu hledáme kolegu, který má znalosti a ideálně i zkušenosti v oblasti systémů kontroly a řízení - SKŘ (též automatizace technologických procesů) a chce se jí dlouhodobě věnovat. Potřebujeme specialistu, schopného jasně definovat, obhajovat a prosazovat projektové požadavky na nové jaderné zdroje (NJZ), s cílem dosáhnout optimálního technického řešení.
Výhodou je znalost v souvisejících technických oblastech elektronické komunikace, řídicí technika, kybernetika nebo informatika. Náš tým může obohatit jak zkušený expert, tak případně absolvent se zájmem a schopnostmi stát se uznávaným odborníkem na systémy kontroly a řízení.

ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT?
- tvorbě technické části (v oblasti SKŘ) poptávkové dokumentace pro NJZ v ČR
- tvorbě související licenční dokumentace pro NJZ
- vyjednávání technických smluvních pasáží (v oblasti SKŘ)
- účasti na mezinárodních projektech
- provádění konzultací s potenciálními dodavateli systémů kontroly a řízení pro NJZ v ČR
- technické podpoře projektového týmu NJZ
- spolupráci s ostatními odbornými útvary Skupiny ČEZ
- zajišťování technických studií souvisejících s NJZ
- a mnoho dalšího

JAKÉ POŽADAVKY MUSÍTE SPLŇOVAT?

  • Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru, ideálně se zaměřením na automatizaci, řídicí techniku, elektrotechniku, elektroniku, elektroenergetiku, apod.
  • znalost anglického jazyka na úrovni B1 - B2 slovem i písmem (na komunikativní úrovni), jelikož veškerá jednání se zahraničními společnostmi a experty probíhají v anglickém jazyce.
  • Znalost související legislativy je výhodou, nicméně neméně důležitá je i vaše schopnost efektivní komunikace, spolupráce, prezentace a jasného vyjadřování.
  • Znalost MS Office a vlastnictví řidičského oprávnění sk. B považujeme za samozřejmé.

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 15. června 2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Ivana Sýkorová
Skupina ČEZ
Ivana Sýkorová
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 103 785

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE