VOLNÉ POZICE 100
ČEZ Prodej, a. s.

Asistent/ka ředitele

ČEZ Prodej, a. s. Vyskočilova 1461/2a, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Budete zajišťovat veškerou administrativní a běžnou podporu řediteli daného útvaru.
  • Dále komunikace a administrace objednávek v příslušných systémech (Office depot, … atd.).
  • Evidence docházky zaměstnanců.
  • Nedílnou součástí budou rezervace prostor pro porady a jednání, zpracování zápisů a další potřebná administrativa.
  • Další činností je zpracování korespondence – odeslaná, vnitřní, včetně aplikace elektronické pošty.
  • Budete mít na starost logistiku služebních cest pro ředitele daného útvaru.
  • Nebude chybět ani administrativa drobného vydání a zajištění pracovních pomůcek.
  • Kontrolovat a účetně vykazovat čerpání z fondu na reprezentaci.
  • Archivovat dokumenty nadřízeného ředitele
  • Zajišťování, organizace a účast na výjezdních poradách.
  • A nakonec plnění ostatních úkolů a projektů zadané přímým nadřízeným.

ČÍM NÁS ZAUJMETE?

  • SŠ nebo VŠ vzdělání
  • 3 roky praxe na pozici asistentky ředitele
  • Velmi dobrá znalost oblasti administrativní podpory velké společnosti
  • Znalost AJ (středně pokročilá)
  • Znalost práce SAP výhodou
  • Dobrá znalost práce na PC (MS Office) a pokročilá znalost práce s Excel
  • Nesmí chybět komunikační dovednosti a organizační schopnosti
  • Spolehlivost a samostatnost
  • Týmová práce a časová flexibilita

CO PRO VÁS MÁME MY?

  • Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele.
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.
  • Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

NÁSTUP:

dohodou
Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 16.4.2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Michala Týčová
ČEZ, a. s.

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE