VOLNÉ POZICE 122
ČEZ Prodej, a. s.

Specialista marketingové komunikace

ČEZ Prodej, a. s. Vyskočilova 1461/2a, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Exekuce kampaní pro podporu prodeje produktů ČEZ Prodej a.s.
  • Koordinace zadání kampaní mezi segmentem/produktem/Digi/ČEZ a.s.
  • Zpracování obchodních materiálů pro prezentaci produktů ČPR
  • Tvorba mailingů/dopisů pro segmentové kampaně
  • Příprava podkladů pro tvorbu POS materiálů
  • Správa obsahu a aktualizace webu
  • Exekuce lokálních aktivit pro podporu prodeje (ČEZ point)

CO POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání
  • 4 roky praxe z oblasti marketingu na podobné pozici, praxe z energetiky výhodou
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost pracovat v týmu, ale i schopnost přebírat odpovědnost za svěřené projekty
  • Orientaci na detail, samostatnost a pečlivost
  • Pokročilou znalost práce na PC - MS Office, MS Outlook
  • Znalost grafických programů výhodou
  • Výbornou znalost ČJ

CO NABÍZÍME?

  • Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele.
  • Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti.
  • Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.
  • Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců

SPOLEČNOST:

ČEZ Prodej, a.s.

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Michala Týčová
ČEZ, a. s.

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE