VOLNÉ POZICE 128
ČEZ, a. s.

Vedoucí útvaru Security Operations Center (SOC)

ČEZ, a. s. Praha Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

KOHO HLEDÁME?

„Hledáme do našeho týmu kolegyni anebo kolegu se znalostí informační a kybernetické bezpečnosti, zkušenostmi s řízením lidí, schopností spolupracovat v širším týmu a ochotou investovat svoji energii do budování nového unikátního pracoviště v prostředí Skupiny ČEZ.“

ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT?

Naše společnost buduje Security Operations Center (SOC) jako komplex organizačních a technických opatření pro zajištění včasné detekce, odpovídající reakce a efektivního zvládání bezpečnostních incidentů jak v oblasti kybernetické, tak v oblasti informační bezpečnosti.
Vedoucí útvaru SOC bude odpovědný za doplnění potřebných členů týmu, rozvoj znalostí a schopností týmu, zastupitelnost a vnitřní efektivní organizaci týmu (vč. dislokovaných členů týmu). Mezi jeho povinnosti bude patřit i nastavení a průběžné zlepšování procesu Security incident managementu a nastavení funkčních vztahů se spolupracujícími týmy napříč Skupinou ČEZ a externími autoritami.

JAKÉ POŽADAVKY MUSÍTE SPLŇOVAT?

Vysokoškolské vzdělání v technickém oboru, ideálně se zaměřením na informační technologie nebo kybernetickou bezpečnost. Velkou výhodou je pak orientace oborových norem (např. ISO 27k), české legislativy (zejména zákona č. 181/2014Sb., o kybernetické bezpečnosti) a procesního řízení dle ITIL. Za samozřejmost považujeme komunikativnost, organizační schopnosti, schopnost řídit lidi a aktivní přístup k práci. Velkou výhodou je znalost angličtiny na komunikativní úrovni, balíku MS Office a nutně budete potřebovat řidičský průkaz sk. B.

CO VÁM NA OPLÁTKU NABÍDNEME?

Zaměstnání na hlavní pracovní poměr ve firmě, která se pravidelně umísťuje na předních příčkách anket o nejatraktivnějšího zaměstnavatele a která o své zaměstnance skutečně pečuje. Práci, ve které se budete dále rozvíjet a zažijete také spoustu zábavy. Nabízíme širokou nabídku benefitů, jako např. odborná školení, týden dovolené navíc, příspěvky na stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.

KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

dohodou

SPOLEČNOST

ČEZ a.s.

KONTAKT

Aneta Juricová
ČEZ, a. s.
Aneta Juricová
Duhová 425/1
140 00  Praha 4 - Michle
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE