VOLNÉ POZICE 121
ČEZ Distribuce, a. s.

ABSOLVENT SŠ, VŠ (absolventské místo)

ČEZ Distribuce, a. s. Teplice Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ Distribuce, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

BAVÍ VÁS ENERGETIKA A CHCETE SE V TÉTO OBLASTI UPLATNIT?

Pokud ANO, hledáme právě vás, kandidáty se zájmem o energetiku, kteří absolvovali vysokou školu se zaměřením na elektro silnoproud, s žádnou nebo minimální praxí. POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY!

V rámci činností, které budete vykonávat v oblasti údržby distribuční sítě, uplatníte znalosti získané studiem a rozšíříte si je o zkušenosti z praxe. Při práci budete spolupracovat s našimi zkušenými zaměstnanci, kteří vám při získávání praktických znalostí rádi pomohou. Budete si moci doplnit vaší kvalifikaci podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Svoji kariéru můžete začít v odboru ASDŘ Stanice, které se zabývá zejména provozem, opravami a údržbou zařízení ASDŘ (automatizované systémy dispečerského řízení). Součástí zařízení ASDŘ jsou především systémy chránění, automatiky a řídicí systémy na stanicích.
Pracoviště Teplice - Chotějovice.

POŽADAVKY, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDEME...

Pokud máte SŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro, základní znalosti energetické legislativy a řidičský průkaz sk. B, rozhodnutí je pouze na vás.

CO NABÍZÍME NA OPLÁTKU MY VÁM?

Možnost získání praxe v atraktivním a stále se rozvíjejícím oboru energetiky a po úspěšném zaučení budete mít možnost dalšího uplatnění ve společnosti ČEZ Distribuce, a. s.
Benefity jako týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, na penzijní připojištění a životní pojištění, stravenky a jiné výhody.

SPOLEČNOST:

ČEZ Distribuce, a.s.

OD KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

po dohodě

Váš profesní životopis a příp. motivační dopis zasílejte do 27. 5. 2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Odpovědět na pozici").

KONTAKT

Michaela Leginová
ČEZ, a.s.
Michaela Leginová
Teplická 874/8
405 01  Děčín 4
Česká republika
Telefon: +420 792 330 011

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE