VOLNÉ POZICE 115
ČEZ Distribuce, a. s.

TECHNIK DISTRIBUCE JUNIOR – ELEKTRO (ABSOLVENTSKÉ MÍSTO)

ČEZ Distribuce, a. s. Jateční 592/15, 360 01  Karlovy Vary-Karlovy Vary, Česká republika Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ Distribuce, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

KOHO HLEDÁME?

Baví tě energetika a chceš se v této oblasti uplatnit?

Pokud ANO, hledáme právě tebe, kandidáta se zájmem o energetiku, který absolvoval střední školu se zaměřením na elektro silnoproud, s žádnou nebo minimální praxí. POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY!

V rámci činností, které budeš vykonávat v některé z oblastí rozvoje, výstavby nebo údržby distribuční sítě, uplatníš znalosti získané studiem a rozšíříš si je o zkušenosti z praxe. Při práci budeš spolupracovat s našimi zkušenými zaměstnanci, kteří ti při získávání praktických znalostí rádi pomohou. Budeš si moci doplnit kvalifikaci podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Svoji kariéru můžeš začít v úseku:
• Obnova distribuční sítě, který zajišťuje realizace staveb, aby bylo dosaženo požadované přenosové kapacity distribuční soustavy s maximální spolehlivostí a optimálními náklady.

POŽADAVKY, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDEME...

Pokud máš SŠ vzdělání v oboru elektro silnoproud, základní znalosti energetické legislativy a řidičský průkaz sk. B, rozhodnutí je pouze na tobě.

CO NABÍZÍME NA OPLÁTKU MY TOBĚ?

Možnost získání praxe v atraktivním a stále se rozvíjejícím oboru energetiky a po úspěšném zaučení možnost dalšího uplatnění ve společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

SPOLEČNOST:

ČEZ Distribuce, a. s.

OD KDY U NÁS MŮŽEŠ ZAČÍT PRACOVAT?

Rádi bychom Tě tu měli co nejdřív, ale určitě se dohodneme tak, aby to oběma stranám vyhovovalo.

KONTAKT

Gabriela Motejzíková
ČEZ, a. s.
Gabriela Motejzíková
Guldenerova 19
304 37  Plzeň
Česká republika
Telefon: 724 700 936

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE