VOLNÉ POZICE 146
ČEZ, a. s.

Komponentový inženýr (strojní technologie)

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Zajišťovat proces zpětné vazby z provozních událostí jaderných zařízení,
  • Řídit, ověřovat a hodnotit stav vybraného zařízení, dohled nad stavem tohoto zařízení,
  • Řídit a zajišťovat odběratelské kontroly u výrobce pro vybrané zařízení,
  • Sledovat a hodnotit životnost vybraného zařízení,
  • Realizace péče o zařízení důležitého z hlediska jaderné bezpečnosti,
  • Řídit dodavatelský systém údržby,
  • Tvořit a aktualizovat provozní a pracovní dokumentaci,
  • Práce na ranní směnu.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • Vysokoškolské vzdělání, obor: strojní,
  • Znalost anglického jazyka výhodou,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Flexibilita a loajalitu,
  • Ochotu dále se vzdělávat,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné absolvovat bezpečnostní prověrku NBÚ (národního bezpečn. úřadu) na stupeň citlivé.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Zaměstnání v mladém perspektivním kolektivu,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Závodní stravování,
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
místo výkonu práce: JE Temelín

KDY NASTOUPÍTE?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi dohodneme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 24.6.2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE