VOLNÉ POZICE 146
ČEZ Prodej, a. s.

Konzultant na zákaznickém centru Skupiny ČEZ

ČEZ Prodej, a. s. Česká Třebová Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

Máte energii na rozdávání a trpělivost na komunikaci se zákazníky? Zákaznickou péči vnímáte jako samozřejmost a prodej produktů vám není cizí? Hledáte skvělou partu kolegů, super šéfa a zajímavou a dobře ohodnocenou práci? Pak čtěte dál, tahle práce je pro vás!

ČÍM NÁS ZAUJMETE?

  • SOU nebo SŠ s maturitou
  • uživatelskou znalostí práce na PC ( základy MS Office )
  • příjemným vystupováním
  • zkušenostmi v oblasti aktivního prodeje nebo zákaznického servisu
  • trpělivostí a pozitivní energií
  • samostatností a zodpovědným přístupem
  • chutí na sobě pracovat

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • pečovat o stávající a získávat nové zákazníky
  • budovat a udržovat dobré vztahy se zákazníky
  • aktivně oslovovat zákazníky s nabídkou našich produktů a služeb
  • řešit samostatně požadavky zákazníků a vše zadávat do našich systémů
  • pracovat na svém osobním rozvoji
  • setkávat se pravidelně s týmem a s vedoucím v rámci sdílení podnětů a zkušeností

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT?

  • víme, že každý začátek je těžký, proto od nás dostanete maximální podporu interních lektorů a celého týmu nejen při vstupním školení
  • příjemný kolektiv a přátelská atmosféra, kde si všichni váží sebe navzájem a ve které vás bude práce bavit
  • velmi výhodné platové podmínky a zajímavé čtvrtletní odměny
  • velmi příjemné pracovní prostředí na nově redesignovaném pracovišti
  • pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • dovolenou 25 dní
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity – osobní účet 15.700,- Kč/za rok na rekreaci, sport, kulturu apod., stravenky v hodnotě 100,- Kč na den, zvýhodněnou zaměstnaneckou telefonii pro vás i rodinné příslušníky, zvýhodněný operativní leasing na vozy Škoda, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších

SPOLEČNOST:

ČEZ Prodej, a.s.

NÁSTUP:

1. 8. 2018/dohodou

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 08. 07. 2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Odpovědět na pozici").

KONTAKT

Zuzana Pešková
ČEZ, a. s.
Riegrovo náměstí 1493
500 02  Hradec Králové
Česká republika
Telefon: 725 672 161

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE