VOLNÉ POZICE 118
ČEZ Prodej, a. s.

Konzultant zákaznického centra

ČEZ Prodej, a. s. Sokolovská 662/136b, 186 00  Praha-Karlín, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

Máte energii na rozdávání a trpělivost na komunikaci se zákazníky? Zákaznickou péči vnímáte jako samozřejmost a prodej produktů vám není cizí? Hledáte skvělou partu kolegů, super šéfa a zajímavou a dobře ohodnocenou práci? Pak čtěte dál, tahle práce je pro vás!

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • Komplexní péče o zákazníky - udržování dobrých vztahů se stávajícími zákazníky a získávání nových.
  • Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb.
  • Samostatné řešení požadavků zákazníků a zadávání do našich systémů
  • Práce na Vašem osobním rozvoji
  • Pravidelné setkávání se s týmem a s vedoucím v rámci sdílení podnětů a zkušeností

ČÍM NÁS ZAUJMETE?

  • SOU nebo SŠ s maturitou
  • Uživatelskou znalostí práce na PC (základy MS Office)
  • Příjemným vystupováním, prozákaznickou orientací
  • Spolehlivostí a zodpovědností, týmovým duchem
  • odolností vůči stresu a pozitivní energií
  • zkušenosti v oblasti aktivního prodeje nebo zákaznického servisu výhodou
  • hledáme do týmu energického/kou kolegu/kolegyni, který/á péči o zákazníky vnímá jako samozřejmost a prodej produktů mu/jí není cizí

CO PRO VÁS MÁME MY?

  • Velmi výhodné platové podmínky a zajímavé čtvrtletní odměny
  • Víme, že každý začátek je těžký, proto od nás dostanete maximální podporu interních lektorů a celého týmu nejen při vstupním školení
  • Příjemný kolektiv a přátelská atmosféra, kde si všichni váží sebe navzájem a ve které vás bude práce bavit
  • Velmi příjemné pracovní prostředí
  • Pracovní dobu 37,5 hodin týdně
  • Nadstandardní zaměstnanecké benefity – osobní účet 15.700,- Kč/za rok na rekreaci, sport, kulturu apod., stravenky v hodnotě 100,- Kč na den, zvýhodněnou zaměstnaneckou telefonii pro vás i rodinné příslušníky, zvýhodněný operativní leasing na vozy Škoda, příspěvek na životní pojištění, příspěvek na penzijní připojištění a mnoho dalších

SPOLEČNOST:

ČEZ Prodej, a.s.

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Odpovědět na pozici").

KONTAKT

Lucie Lenkvíková
ČEZ, a. s.

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE