VOLNÉ POZICE 117
ČEZ, a. s.

Specialista systémy elektro

ČEZ, a. s. Temelín Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI:

  • Pracovní pozice zajišťuje inženýrské a technické činnosti v oblasti technického rozvoje a správy projektu elektro části Jaderné elektrárny Temelín.
  • Převážnou část pracovní náplně představuje zpracování technické dokumentace v úrovni koncepčního projektu, která popisuje požadavky na modifikaci, modernizaci anebo záměnu stávajícího zařízení či instalaci nových zařízení systémů elektro ETE.
  • Tato dokumentace se stává zadáním pro zpracování realizačního/prováděcího projektu.
  • Pozice tedy technicky řeší změny projektu elektro části JE zařízení s cílem nalezení optimální technicko - ekonomického řešení a spolupracuje na vytváření těchto řešení v jiných profesích, zejména strojních. Pracovní pozice dále kontroluje a připomínkuje prováděcí dokumentaci před realizací modifikace na výrobním zařízení, provádí technické analýzy a posouzení, zadává zpracování technických analýz u specializovaných firem.

POŽADUJEME:

  • VŠ - silnoproudá elektrotechnika, energetika
  • vhodné pro absolventy VŠ magisterského stupně
  • Schopnost osvojení si projektových znalostí ETE elektro, aplikace projektových požadavků při zpracování technické dokumentace, komunikativnost,
  • ochota se trvale vzdělávat a technicky rozvíjet.
  • orientace ve standardech norem ČSN, IEEE.

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín,

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 25. listopadu 2018 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Ivana Sýkorová
Skupina ČEZ
Ivana Sýkorová
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 103 785

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE