VOLNÉ POZICE 99
ČEZ, a. s.

Specialista/ka bezpečnostního dohledu junior v útvaru SOC

ČEZ, a. s. Duhová 1444/2, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

KOHO HLEDÁME?

Náš tým Security Operations Center přijme kolegy, kteří považují oblast kybernetické a informační bezpečnosti za důležitou součást dnešního života a dokáží se zorientovat v systémech, které vyžadují pozornost z pohledu kybernetické bezpečnosti. Do nově vznikajícího útvaru SOC, hledáme týmové hráče s ochotou učit se novým věcem, kteří budou dosavadní zkušenosti a nově nabyté vědomosti sdílet s ostatními členy týmu. Hledáme i ty z vás, kteří stojí na začátku své kariéry, mají analyticko-logické myšlení, organizační a komunikační schopnosti a jsou si jistí, že je odborná práce vyžadující pečlivé a profesionální zacházení, i při nezbytných rutinních činnostech, bude naplňovat.

ČEMU SE BUDETE VĚNOVAT?

  • Prostřednictvím dohledových systémů Skupiny ČEZ budete na požadované úrovni zajišťovat zvládání bezpečnostních událostí a případných incidentů, dle provozního manuálu.
  • Organizovat a řídit činnosti směřující ke zvládnutí bezpečnostních událostí a incidentů od jejich vzniku až do úspěšného ukončení.
  • V rámci zvládání bezpečnostních událostí a incidentů budete komunikovat s kolegy a ostatními zaměstnanci napříč organizační strukturou Skupiny ČEZ.
  • Budete se podílet na aktualizaci a tvorbě řídicí dokumentace ve vztahu ke svěřené oblasti kybernetické bezpečnosti.
  • Budete ověřovat bezpečnost ICT systémů.
  • Budete se podílet na konfiguraci a rozvoji bezpečnostních nástrojů.
  • Budete sledovat bezpečnostní trendy a nové technologie.
  • Budete odpovědní za sběr informací z dohledových systémů a včasné reportování případně zjištěných hrozeb.
  • Budete se podílet na tvorbě reportů a návrzích nápravných opatření.
  • Budete se podílet na rozvoji bezpečnostního podvědomí uživatelů.

JAKÉ POŽADAVKY MUSÍTE SPLŇOVAT?

Středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání, ideálně v technickém oboru se zaměřením na informační technologie nebo kybernetickou bezpečnost. Výhodou, nikoliv však podmínkou, je orientace v ISO normách (např. ISO 27000), znalost české legislativy (zejména zákona č. 181/2014 Sb., o kybernetické bezpečnosti) nebo procesního řízení dle ITIL. Za samozřejmost považujeme pečlivost, spolehlivost a aktivní přístup k práci. Očekáváme alespoň mírně pokročilou znalost angličtiny, aktivní používání balíku MS Office a výhodou je řidičský průkaz sk. B.

CO VÁM NA OPLÁTKU NABÍDNEME?

Neopakovatelnou příležitost stát na startu unikátního projektu značného bezpečnostního významu, kdy budete mít možnost bohatě rozšířit své znalosti a zkušenosti. Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele přináší i řadu nabídek benefitů, jakými jsou např. klouzavá pracovní doba, Cafeteria, mobilní telefon s datovým tarifem, týden dovolené navíc, stravování v místě pracoviště, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Aneta Juricová
ČEZ, a. s.
Aneta Juricová
Duhová 425/1
140 00  Praha 4 - Michle
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE