VOLNÉ POZICE 96
ČEZ, a. s.

Specialista harmonogramu a řízení rizik

ČEZ, a. s. Temelín Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI:

  • Zajišťování a provádění činností v oblasti plánování postupu a řízení rizik projektů výstavby nových jaderných elektráren. To představuje v oblasti plánování zpracování harmonogramů všech úrovní, vytváření směrných plánů, analýzy činností na kritické cestě, trvalé průběžné sledování plnění činností, řešení odchylek, hledání variantních postupů a zpracování S křivek a v oblasti řízení rizik identifikaci rizik z různých oblastí projektů, jejich integraci do registru rizik, jejich kvalitativní i kvantitativní analýzu a přípravu a následné sledování opatření k mitigaci rizik.
  • Zpracování reportingu v oblasti časového plánování a rizik projektů. Činnosti vykonává v úzké součinnost s řízením nákladů a kapacitním řízením.
  • Jedná se o komplexní soubor složitých a vzájemně provázaných činností.

POŽADUJEME:

  • VŠ technické - stavební, strojní, elektrotechnické, IT
  • praxe v oboru časového plánování a řízení rizik vítána (ale je vhodné i pro absolventy)
  • Základní znalosti investičního procesu, technologie elektráren (jaderných) výhodou.
  • Ochota učit se v oblasti plánování postupu přípravy a realizace nových jaderných elektráren.
  • Ochota učit se v oblasti řízení rizik výstavby investičních celků.
  • Znalost práce s běžnými IT systémy - kancelářské aplikace (MS Office). Znalost práce se systémy pro řízení projektů (Primavera nebo MS Project) výhodou.

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.,
Jaderná elektrárna Temelín

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 25. ledna 2019(uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Ivana Sýkorová
Skupina ČEZ
Ivana Sýkorová
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 103 785

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE