VOLNÉ POZICE 108
ČEZ Distribuce, a.s.

ABSOLVENT/KA VŠ ELEKTRO

ČEZ Distribuce, a.s. Guldenerova 2577/19, 326 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ Distribuce, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

KOHO HLEDÁME?

Baví vás energetika a komunikace a chcete se v této oblasti uplatnit?

Pokud ANO, hledáme právě vás, kandidáty se zájmem o energetiku a komunikace, kteří absolvovali vysokou školu se zaměřením na elektro, s žádnou nebo minimální praxí. POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY!

V rámci činností, které budete vykonávat v některé z oblastí rozvoje, výstavby nebo údržby distribuční sítě, uplatníte znalosti získané studiem a rozšíříte si je o zkušenosti z praxe. Při práci budete spolupracovat s našimi zkušenými zaměstnanci, kteří vám při získávání praktických znalostí rádi pomohou. Budete si moci doplnit vaší kvalifikaci podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Svoji kariéru můžete začít v úseku:

  • Řízení sítí, ve kterém je zajišťována spolehlivá a bezpečná dodávka elektrické energie po distribuční síti koncovým zákazníkům.

POŽADAVKY, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDEME...

Pokud máte VŠ vzdělání v oboru elektro, vyhl. 50 § 5, základní znalosti energetické legislativy a řidičský průkaz sk. B, rozhodnutí je pouze na vás.

CO NABÍZÍME?

Možnost získání praxe v atraktivním a stále se rozvíjejícím oboru energetiky a po úspěšném zaučení možnost dalšího uplatnění ve společnosti ČEZ Distribuce, a. s.

Pracoviště: Plzeň

SPOLEČNOST:

ČEZ Distribuce, a. s.

OD KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

Rádi bychom Vás tu měli co nejdřív, ale určitě se dohodneme tak, aby to oběma stranám vyhovovalo.

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 10.2.2019 (uzávěrka přihlášek).

KONTAKT

Gabriela Motejzíková
ČEZ, a. s.
Gabriela Motejzíková
Guldenerova 19
304 37  Plzeň
Česká republika
Telefon: 724 700 936

Proč pracovat u nás

KDE JINDE TO DOKÁŽETE