VOLNÉ POZICE 98
ČEZ Distribuce, a.s.

ABSOLVENT VŠ - elektro (absolventské místo)

ČEZ Distribuce, a.s. Děčín Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ Distribuce, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

BAVÍ VÁS ENERGETIKA A CHCETE SE V TÉTO OBLASTI UPLATNIT?

Pokud ANO, hledáme právě vás, kandidáty se zájmem o energetiku, kteří absolvovali vysokou školu se zaměřením na elektro silnoproud, s žádnou nebo minimální praxí. POZICE JE VHODNÁ PRO ČERSTVÉ ABSOLVENTY!

V rámci činností, které budete vykonávat, uplatníte znalosti získané studiem a rozšíříte si je o zkušenosti z praxe. Při práci budete spolupracovat s našimi zkušenými zaměstnanci, kteří vám při získávání praktických znalostí rádi pomohou. Budete si moci doplnit vaší kvalifikaci podle vyhlášky č. 50/1978 Sb.

Svoji kariéru můžete začít v oddělení Měření CS, které zodpovídá za řízení a koordinaci činností souvisejících se zajišťováním přímého měření na napěťové hladině nízkého napětí, zajišťuje servisní činnost u měření typu C a M, přijímačů HDO a spínacích hodin. Podrobnější náplň Vám rádi sdělíme u přijímacího pohovoru.

POŽADAVKY, BEZ KTERÝCH SE NEOBEJDEME...

Požadujeme VŠ vzdělání v oboru elektro a řidičský průkaz sk. B. Základní znalosti energetické legislativy vítáme.

CO NABÍZÍME NA OPLÁTKU MY VÁM?

Možnost získání praxe v atraktivním a stále se rozvíjejícím oboru energetiky a po úspěšném zaučení budete mít možnost dalšího uplatnění ve společnosti ČEZ Distribuce, a. s.
Benefity jako týden dovolené navíc, příspěvek na dovolenou, na penzijní připojištění a životní pojištění, stravenky a jiné výhody.

SPOLEČNOST:

ČEZ Distribuce, a.s.

OD KDY U NÁS MŮŽETE ZAČÍT PRACOVAT?

po dohodě

Váš profesní životopis a příp. motivační dopis zasílejte do 21. 3. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Odpovědět na pozici").

KONTAKT

Michaela Leginová
ČEZ, a.s.
Michaela Leginová
Teplická 874/8
405 01  Děčín 4
michaela.leginova@cez.cz
Telefon: +420 792 330 011

Proč pracovat u nás

KDE JINDE TO DOKÁŽETE