VOLNÉ POZICE 104
ČEZ, a. s.

Auditor/ka s obecným zaměřením

ČEZ, a. s. Duhová 425/1, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Realizace auditů ve Skupině ČEZ
  • Konzultační činnost (účast na projektech ve Skupině ČEZ)

POŽADUJEME:

Technické požadavky:

  • Dobrá znalost práce s MS Office (MS Excel, Word, Power Point)
  • Dobré porozumění anglickému textu, schopnost psát texty v angličtině
  • Znalost odvětví energetiky výhodou
  • Zkušenosti v IT auditu výhodou

Další požadavky:

  • Vysoké morální a etické standardy
  • Pozitivní přístup k práci a životu
  • Smysl pro humor (základní úroveň :) )

NABÍZÍME:

  • Příležitost zajímavé a samostatné práce
  • Příležitost osobního rozvoje a dalšího karierního růstu v nadnárodní energetické společnosti (vč. projektů/pozic mimo ČR)
  • 5 týdnů dovolené
  • Pružná pracovní doba (37,5 hodiny týdně)
  • Zajímavé platové podmínky a rozsáhlá nabídka benefitů

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Aneta Juricová
ČEZ, a. s.
Duhová 425/1
140 00  Praha 4 - Michle
Česká republika
Telefon: 211 043 118

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE