VOLNÉ POZICE 104
ČEZ, a. s.

Specialista systémů JE

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Výkon funkce odpovědného technika modifikací pro strojní část elektrárny Temelín,
  • Komplexní příprava zadání pro projektové změny a modifikace ve strojní části elektrárny Temelín,
  • Zajišťování přípravy technických a inženýrských projektů v oblasti strojních částí provozních souborů elektrárny,
  • Podílení se na projednávání modifikací a oprav s úřady státní správy,
  • Spolupráce na zpracování podkladů pro poptávky a vyhodnocování nabídek externích dodavatelů realizačních prací,
  • Kontrola a připomínkování projektové a realizační dokumentace.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání, obor: jaderný, strojní nebo energetika,
  • Praxi 3 roky,
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Loajalitu, samostatnost, flexibilitu,
  • Dobré organizační schopnosti, schopnost týmové práce,
  • Komunikační a vyjednávací dovednost,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné absolvovat bezpečnostní prověrku NBÚ (národního bezpečnostního úřadu) na stupeň citlivé.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Závodní stravování,
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
místo výkonu práce: JE Temelín

KDY NASTOUPÍTE?

Na termínu nástupu se s Vámi domluvíme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 31.3.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE