VOLNÉ POZICE 104
ČEZ, a. s.

Koordinátor údržby (SKŘ)

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Odpovědnost za zpracování harmonogramů prací při provádění oprav v oblasti SKŘ (systém kontroly řízení),
  • Koordinace činností údržby ETE z pohledu ročního, měsíčního a týdenního plánu v oblasti SKŘ,
  • Odpovědnost za plánování prováděných prací, testů a zkoušek v oblasti SKŘ,
  • Provádění kontrol údržbářských činností z hlediska zahájení, průběhu a ukončení prací,
  • Vyhodnocuje účinnosti řízení prací ve své specializaci,
  • Pevná pracovní doba - práce na ranní směnu
  • Práce v kontrolovaném pásmu

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • Vysokoškolské vzdělání/ úplné střední odborné vzdělání, obor: SKŘ, elektro,
  • Praxe v oblasti SKŘ nebo elektro pro Vás bude výhodou,
  • Psychickou a zdravotní způsobilost,
  • Trestní bezúhonnosti,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné absolvovat bezpečnostní prověrku NBÚ (národního bezpečn. úřadu) na stupeň citlivé,
  • Spolehlivost, samostatnost a důslednost.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Závodní stravování,
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
Místo výkonu práce na Jaderné elektrárně Temelín.

NÁSTUP:

Dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 3.3. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE