VOLNÉ POZICE 119
Elektrárna Počerady, a. s.

Trainee (směnový chemik)

Elektrárna Počerady, a. s. 12, 440 01  Výškov-Počerady, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Společnost Elektrárna Počerady, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI:

Pro elektrárnu Počerady hledáme mladého, vzdělaného absolventa chemické školy, který má zatím jen malou pracovní praxi (max. 2 roky po škole) a lákají ho technologie chemických provozů.
Trainee se stane zaměstnancem na dobu určitou, během své praxe pozná vše, co souvisí s procesem úpravy vody a potažmo výroby elektrické energie v elektrárně. Praxe bude probíhat napříč činnostmi nutnými pro bezporuchový a stabilní provoz chemické úpravny a vodního hospodářství elektrárny. Hledáme absolventa, který je ochoten se učit nové věci, získávat praxi v celé škále pracovních dovedností souvisejících s provozem chemického režimu v elektrárně. Pokud jsi přemýšlivý, pracovitý a týmový hráč, staň se naším kolegou, který využije nabízené možnosti pro další rozvoj své kariéry.

POŽADUJEME:

SŠ chemického směru
Slibujeme, že se budete stále učit novým věcem. Chemie je zajímavá a nudit se určitě nebudete. Vaše dobré znalosti z oboru chemie se budou určitě hodit.
U nás poznáte v praxi vše, o čem jste jen četli.
Práce bude probíhat ve směnovém nepřetržitém provozu (dvanáctihodinová směna).
Oceněna bude samostatnost, logické myšlení a schopnost dělat rychlá, ale správná rozhodnutí.

NABÍZÍME:

Profesionální tým, který spolu drží i mimo práci :)
Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

Elektrárna Počerady, a.s.

NÁSTUP:

určitě se dohodneme :)

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 16.10.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lucie Jandová
ČEZ, a. s.
Lucie Jandová
Bílina 141
418 48  Bílina-Elektrárna Ledvice
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE