VOLNÉ POZICE 98
AZ KLIMA, a.s.

Recepční/asistentka účetní

AZ KLIMA, a.s. Tuřanka 1519/115a, 627 00  Brno-Slatina, Česká republika Práce na plný úvazek  Pozice vhodná pro absolventy

Skupina ČEZ vyhlašuje výběrové řízení.

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI:

Posláním společnosti AZ KLIMA a.s. je projektovat, vyrábět, realizovat a servisovat zákazníkům komplexní řešení v oblasti vzduchotechniky, chlazení , topení a MaR. Jsme jedna z největších firem zajišťující služby v oblasti TZB a do svého týmu hledáme nového kolegu, kolegyni, kteří budou součástí naší společnosti.

CO VÁS ČEKÁ

Náplní našeho nového kolegy, kolegyně bude:

  • obsluha telefonní ústředny
  • evidence návštěv
  • vyřízení přijaté a vydané pošty
  • evidence a zpracování přijatých faktur
  • kontrola evidence docházky
  • provádění kontroly salda
  • řešení provozních záležitostí společnosti

JAKÉ ZNALOSTI A DOVEDNOSTI BYSTE MĚLI MÍT

Ze znalostí a dovedností požadujeme:

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • velmi dobrou znalost na PC MS-Office
  • komunikační a vyjadřovací schopnosti
  • chuť učit se nové věci
  • příjemné vystupování
  • flexibilitu
  • pečlivost a samostatnost

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT

Zaměstnancům nabízíme:

  • zajímavé platové ohodnocení
  • prémie s vazbou na plnění zisku společnosti
  • stravenky ve výši 100 Kč
  • 23 dnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na fitness
  • příspěvek dětem na tábory
  • firemní akce společenské i sportovní
  • zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!

KONTAKT

Andrea Čapková
AZ KLIMA a.s.

Proč pracovat v AZ Klima

KDE JINDE TO DOKÁŽETE