VOLNÉ POZICE 74
ČEZ, a. s.

Specialista přípravy investic jaderné elektrárny - senior

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Zajištění činností v segmentu přípravy a výstavby nových jaderných zdrojů spočívající zejména v :

- zajištění podkladů pro veřejnoprávní procesy, vč. související pozemkové problematiky stavebních zakázek,
- zajištění a koordinaci technických podkladů a provázanosti stavební a technologické části, vč. elektro a SKŘ pro realizaci,
- organizaci a koordinaci činností dodavatelů,
- přípravě a realizaci obchodního zajištění, ve spolupráci při výběru zhotovitele(ů), - administraci uzavřených smluv a ve zpracování podkladů pro sledování a měření výkonů činností.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání, obor: strojní nebo stavební,
  • Praxi v oboru minimálně 5 let,
  • Znalost anglického jazyka, úroveň B1 a vyšší,
  • Znalost předpisů v oblasti přípravy a realizace staveb,
  • Znalost v oblasti zajišťováni investorského procesu, technických norem a předpisů v oblasti strojní a stavební,
  • Znalost legislativy v obchodní oblasti - řízení kontraktů a nákupního procesu.
  • Zkušenosti s vedením a řízením stavebních a technologických projektů,
  • Zkušenosti v oblasti přípravy, zpracování technické/projektové dokumentace stavebních a technologických zakázek, vč. elektro a SKŘ,
  • Zkušenosti v organizací výběrových řízení, zpracování zadávací dokumentace, jednání o smlouvách, administrace a řízení smluv.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Závodní stravování,
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
Místo výkonu práce na Jaderné elektrárně Temelín

NÁSTUP:

1.1.2020

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 31.8.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE