VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Technik řízení skladu vyhořelého jaderného paliva

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Zajištění řízení a organizace činností v oblasti provozu komplexu zařízení objektu skladu vyhořelého jaderného paliva (SVP) elektrárny Temelín ve vazbě na požadavky Státního úřadu pro jadernou bezpečnost,
  • Zajištění řízení a organizaci činností spojených s manipulacemi a odbavením kontejnerů na vyhořelé palivo CASTOR,
  • Komplexní řízení činností objektu SVP a kontejnerů CASTOR včetně koordinace specializovaných pracovních skupin v rámci ČEZ, a.s. nebo dodavatelských organizací v lokalitě elektrárny Temelín,
  • Zajišťování spolupráce s lokalitou elektrárny Dukovany,
  • Navrhování, vypracování a aktualizace řídící a provozní dokumentace v oblasti provozu SVP a kontejnerů CASTOR v souladu s platnou legislativou,
  • Zajištění vysoké jakosti všech činností transportně techn. oddělení (TTČ),
  • Pevná pracovní doba, v době odstávek držení pohotovostí,
  • Práce v kontrolovaném pásmu.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání, obor: strojní nebo jaderný,
  • Znalost anglického nebo ruského jazyka výhodou,
  • Pro tuto pozici je nutná prověrka NBÚ (národní bezpečností ústav), stupeň důvěrné,
  • Řidičský průkaz sk.B,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • 25 dní dovolené,
  • Příspěvek na penzijní připojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Závodní stravování.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.

KDY MŮŽETE NASTOUPIT?

Na možnostech nástupu se s Vámi dohodneme.

Váš profesní životopis, motivační dopis a souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte do 31.10. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE