VOLNÉ POZICE 119
ČEZ Prodej, a. s.

Procesní architekt/ka

ČEZ Prodej, a. s. Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Michle Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

Pro pracoviště v Praze, nebo Plzni do útvaru Řízení procesů přijmeme procesního architekta, jehož pracovní náplní bude navrhování budoucího stavu „end to end“(E2E) procesů ČEZ Prodej a současně návrhy optimalizace stávajících procesů tak, aby stávající procesy korespondovaly s plánovanými budoucími firemními činnostmi/aktivitami ČEZ Prodej.

Procesní architekt bude odpovědný na základě analýz stávajících procesů, nákladové efektivity a v souladu s legislativou, za nastavení a redesign procesů v návaznosti na funkční architekturu systémů společnosti. Současně i poskytuje i nezbytnou procesní podporu procesním metodikům a vlastníkům procesů změn a v rámci implementace dohlíží na zachování logiky nastavené architektury E2E procesů.

V rámci Skupiny ČEZ spolupracuje na projektech s odpovědností za provázanost jednotlivých procesů, které jsou pro firmu podstatné a jsou v přímé vazbě společnosti ČEZ Prodej s jejím okolím a zároveň jsou v souladu s datovou a technologickou architekturou.

Je garantem jemu svěřené procesní oblasti a odpovídá za procesní realizovatelnost a ekonomickou smysluplnost návrhů řešení, efektivně spolupracuje s vlastníky procesů, metodiky a ostatními odděleními společnosti ČEZ Prodej a celé Skupiny ČEZ.

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE?

  • VŠ/středoškolské vzdělání, bakalářská/magisterská úroveň výhodou
  • znalosti procesního řízení, samostatnost při analýze dat a vstupních informací a definování rizik
  • znalosti nástrojů MS Office
  • znalosti AJ na komunikativní úrovni
  • řidičského průkazu skupiny B
  • schopnosti týmové spolupráce
  • flexibility
  • znalosti IS SAP a energetické legislativy výhodou

CO VÁM NABÍZÍME?

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, kde budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnoho dalšího.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, vše ostatní si řekneme osobně.

SPOLEČNOST:

ČEZ Prodej, a. s.

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lucie Lenkvíková
ČEZ, a. s.
Lucie Lenkvíková
Duhová 1
140 00  Praha 4
lucie.lenkvikova@cez.cz

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE