VOLNÉ POZICE 120
Energotrans, a. s.

Trainee

Energotrans, a. s. 255, 277 03  Horní Počaply-Horní Počaply, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Společnost Energotrans, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI:

Zajišťování jednoduchých činností spojených s výkonem odborné praxe zaměřené na budoucí zařazení v konkrétní funkci. U dané pozice předpokládáme budoucí uplatnění při obsluze hlavního výrobního teplárenského zařízení - provozování a řízení dvou parních kotlů, dvou parních turbín včetně příslušenství, provádění pochůzkové činnosti a pravidelných kontrol svěřeného zařízení.

POŽADUJEME:

  • SŠ vzdělání technického zaměření
  • absolvent do 2 let od ukončení školy

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

NÁSTUP:

1. 9. 2019 nebo dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 27. 8. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Jindra Rotschová
Skupina ČEZ
Jindra Rotschová
Elektrárna Mělník 255
277 03  Horní Počaply
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE