VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Strojník energetických zařízení (venkovní objekty)

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Strojník energetických zařízení venkovních objektů (SEZ VO1) je zaměstnancem nepřetržitého směnového provozu oddělení podpory směnového provozu s organizační podřízeností vedoucímu skupiny pomocných provozů (VTPP),
  • Pracovním místem / pracovištěm SEZ VO1 jsou venkovní objekty JE Temelín (např. kompresorová stanice, stanice zdroje chladu, pomocná plynová kotelna),
  • Provozní obsluha a kontrola technologického zařízení pomocných provozů ETE, * Odpovědnost za spolehlivý, bezporuchový a ekonomický provoz svěřeného zařízení a dodržování technických omezení, chemických režimů, limit a podmínek,
  • Podílení se na odstraňování poruchových a havarijních stavů.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • SŠ nebo SOU vzdělání, obor: strojní, chemie,
  • Praxe pro Vás bude výhodou,
  • Znalost prostředí jaderné elektrárny Temelín pro Vás bude výhodou,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Ochotu učit se novým věcem.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Nadstandardní zaměstnanecké výhody,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • 25 dní dovolené,
  • Příspěvek na penzijní připojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Závodní stravování.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
Místo výkonu práce: Jaderná elektrárna Temelín

KDY NASTOUPÍTE?

Na termínu nástupu se s Vámi rádi domluvíme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 6.10. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE