VOLNÉ POZICE 119
ČEZ Prodej, a. s.

Manažer/ka kampaní

ČEZ Prodej, a. s. Vyskočilova 1461/2a, 140 00  Praha-Michle, Česká republika Práce na plný úvazek
MÁM ZÁJEM

Pro pracoviště v Praze do útvaru Segmenty hledáme samostatného manažera kampaní, který bude zodpovědný za přípravu, realizaci a vyhodnocování akvizičních, retenčních a opečovávacích kampaní v přidělené oblasti.

Během kampaní sleduje jejich výkon (prostřednictvím předem definovaných výkonových parametrů aktivit) a na základě výsledků průběžně upravuje obsah, cílení a časování následných aktivit.

Úzce spolupracuje s kolegy z ostatních odborů a útvarů Skupiny ČEZ s cílem maximalizovat výkon prováděných aktivit a zajistit včasnou a kvalitní realizaci.

Spolupracuje na přípravě podkladů finančních zpráv a plánů společnosti ČEZ Prodej, zodpovídá za kontrolu a hospodaření s přiděleným finančním rozpočtem.

ČÍM NÁS ZAUJMETE:

  • Vysokoškolským vzděláním
  • Praxí na obdobné pozici v oblasti služeb (energetika, banka, pojišťovna, telekomunikace), praxí v přímém i maticovém řízení
  • Zkušenostmi v oblasti řízení kampaní BTL i ATL (min. 3 roky)
  • na pozici určitě využijete analytické schopnosti, prodejní, komunikační a prezentační dovednosti
  • dále také znalost práce na PC (MS Office, SAP), AJ, řidičský průkaz sk. B
  • oceníme samostatnost, spolehlivost, odpovědnost, týmovou práci a flexibilitu

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

ČEZ Prodej a.s.

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis v českém jazyce zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lucie Lenkvíková
ČEZ, a. s.
Lucie Lenkvíková
Duhová 1
140 00  Praha 4
lucie.lenkvikova@cez.cz

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE