VOLNÉ POZICE 74
ČEZ ICT Services, a. s.

Správce aplikací senior

ČEZ ICT Services, a. s. Hradec Králové, Ostrava Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ ICT Services, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

KOHO HLEDÁME?

"Do oddělení Front - office systémy hledáme kolegyni nebo kolegu na pozici Správce aplikace senior. Poptáváme člověka, který se orientuje ve správě rozsáhlých informačních systémů, výhodou je orientace v oblasti SAP či CRM systémů. Skupina ČEZ je dynamická, změny pak vyvolávají nutnost implementace úprav a nových technologií v provozovaných aplikacích. Hledáme kolegyni nebo kolegu, která/který je ochoten se neustále učit, umí se samostatně rozhodnout a dokáže převzít odpovědnost za svěřený úkol, pracuje pečlivě, má analytické a kombinační schopnosti jak k odhalení problému, tak k jeho vyřešení. Předpokladem je komunikační zdatnost a zvládání práce ve stresu."

Zdeněk Crhonek, Vedoucí oddělení Front – office systémy

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • zajišťovat konzultační činnost v oblasti provozu a rozvoje informačního systému CRM
  • provádět customizace provozovaného řešení CRM
  • zodpovídat za parametrizaci CRM aplikace dle projektové a provozní dokumentace
  • podílet se na implementaci změnových řízení SW a aplikací do provozu
  • účastnit se aktivně v projektových týmech na rozvoji aplikace a změnových řízení
  • poskytovat podporu uživatelům aplikace, testovat a vyhodnocovat změny a opravy v aplikaci IT
  • analyzovat chybové stavy aplikace CRM a řešit je
  • dohlížet na provoz a parametrizace svěřené aplikace CRM
  • autorizovat správné funkčnosti aplikace CRM a jejich změny
  • poskytovat podporu klíčovým uživatelům CRM aplikace
  • spoluzodpovídat za plnění ukazatelů dle SLA a za spokojenost koncových uživatelů

CO OD VÁS OČEKÁVÁME?

  • vysokoškolské vzdělání (směr technický, IT), při SŠ vzdělání očekáváme praxi 5 let v oboru
  • orientaci ve správě a provozování rozsáhlých informačních systémů
  • znalosti správy CRM systémů
  • výhodou je znalost produktů SAP (IS-U, CRM)
  • technickou znalost anglického jazyka
  • vynikající schopnost komunikace a zákaznická orientace

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

ČEZ ICT Services, a.s.

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 19.08.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

KONTAKT

Michaela Smutníková
ČEZ, a.s.
28. října 3123/152
702 00  Ostrava-Moravská Ostrava
michaela.smutnikova@cez.cz
Telefon: + 420 792 332 744

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE