VOLNÉ POZICE 119
Elektrárna Dětmarovice, a. s.

Úpravář vody v chemickém provozu

Elektrárna Dětmarovice, a. s. 1202, 735 71  Dětmarovice-Dětmarovice, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Společnost Elektrárna Dětmarovice, a.s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI:

Hledáme budoucího kolegu, který je ochoten učit se nové věci a získávat praxi v celé škále pracovních dovedností souvisejících s provozem chemie elektrárny.
Slibujeme, že se budete stále učit novým věcem. Chemie je zajímavá a nudit se určitě nebudete. Vaše dobré znalosti z oboru chemie se budou určitě hodit. U nás poznáte v praxi vše, o čem jste jen četli. Oceněna bude samostatnost, logické myšlení a schopnost dělat rychlá, ale správná rozhodnutí. Budete vykovávat činnosti spojené s provozováním zařízení na úpravu a následnou výrobu demineralizované a dekarbonizované vody včetně čerpacích stanic chladicích vod. Budete obsluhovat čerpací stanice výpustných objektů, potrubní rozvody požární a pitné vody.
Jedná se o práci v provozu, kde jsou také prováděna jednoduchá laboratorní stanovení. Nejedná se o práci v chemické laboratoři.

POŽADUJEME:

  • SŠ chemického směru nebo praxi v chemickém provozu
  • dobrý zdravotní stav (práce v noci, někdy v hluku a s chemickými látkami)
  • ochotu učit se novým věcem
  • práci v nepřetržitém provozu
  • týmového ducha
  • samostatnost a zodpovědnost
  • řidičský průkaz Sk. B výhodou

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

Elektrárna Dětmarovice, a. s.

NÁSTUP:

1.10.2019 či dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 15.8.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Naděžda Krbcová
ČEZ, a. s.
Naděžda Krbcová
Elektrárna Dětmarovice 1202
735 71  Dětmarovice
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE