VOLNÉ POZICE 74
Domat Control System, s.r.o.

Softwarový inženýr

Domat Control System, s.r.o. U Panasonicu 376, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost Domat Control System, s.r.o., člen ČEZ ESCO, vyhlašuje výběrové řízení.

PRACOVNÍ NÁPLŇ:

  • Tvorba aplikačních SW a vizualizace technologie měření a regulace
  • Implementace a testování navrženého řešení při uvádění technologií do provozu a školení obsluhy
  • Komunikace se zákazníky
  • Spolupráce s partnerskými a dodavatelskými společnostmi

POŽADUJEME:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Zkušenosti s tvorbou software
  • Vzdělání umožňující získání §5, vyhl. 50/78
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochotu cestovat v rámci ČR a učit se novým technologiím
  • Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
  • Technické myšlení

VÝHODOU:

  • Znalost či přehled v oboru automatizace a řídicích systémů
  • Znalost prostředí Merbon IDE
  • Znalost programování
  • Znalost IT technologií a počítačových sítí
  • Znalost anglického jazyka
  • Znalost systémů pro týmovou práci
  • Znalost komunikačních a řídících technologií
  • Vyhl. č. 50/78

NÁSTUP:

  • Nástup možný ihned, nebo po společné dohodě

NABÍZÍME:

  • Práci v opravdu dobrém kolektivu
  • Home office
  • Kurzy angličtiny
  • Notebook, telefon, auto
  • Ceníme si šikovných kolegů a snažíme se o jejich rozvoj
  • Na všem se u nás dá domluvit
  • Finanční prémie, které u nás nejsou jen o 13. platu

KONTAKT

Aneta Černá
Domat Control System s.r.o.
Aneta Černá
U Panasonicu 376
530 06  Pardubice-Pardubice
Česká republika
Telefon: 734 820 340

Proč pracovat ve Skupině ČEZ

KDE JINDE TO DOKÁŽETE