VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Svářecí inženýr

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Poskytování technické podpory správě péče o zařízení při řešení problematiky svařování,
  • Kontrola jakosti dodavatelské činnosti:

- v oblasti přípravy a zpracování dokumentace, technologických postupů, technických řešení a návodek v oblasti svařování,
- dozor nad prováděním svařování na elektrárně i ve výrobních závodech,
- spolupráce při zpracování výsledků kontrol do protokolární podoby a konečného posouzení.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • Vysokoškolské vzdělání technického oboru: strojní, svařování, materiály,
  • Praxe v oblasti svařování a získané diplomy (IWE/EWE nebo IWT/EWT) řidičský průkaz sk. B,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Flexibilitu a loajalitu,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné získat doklad o bezpečnostní způsobilosti ( absolvovat bezpečnostní prověrku Národního bezpečnostního úřadu).

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Závodní stravování,
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
Místo výkonu práce na JE Temelín

NÁSTUP:

Termín nástupu je: 1.1.2020.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 17.11. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE