VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Systémový inženýr (bezpečnostní systémy)

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Výkon správy zařízení bezpečnostních systémů JE,
  • Péče o zařízení systémů havarijních ochran a pohavarijních monitorovacích systémů hlavních výrobních bloků,
  • Optimalizace programu péče o majetek (Program údržby a kontrol, diagnostiky, řízení životnosti),
  • Zajištění programu preventivní údržby, řízeného stárnutí a řízení životnosti,
  • Určení způsobu provozování, udržování, oprav,
  • Posuzování návrhů technických změn zařízení,
  • Odstraňování neshod na zařízení,
  • Zpracování hodnocení stavu technologických systémů - Health reporty,
  • Pevná pracovní doba (v době odstávek bloků přesčasová práce).

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • Vysokoškolské vzdělání, obor: elektro,
  • Min. §6 vyhl. 50/78Sb,
  • Znalost anglického jazyka pro Vás bude výhodou,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnosti,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné získat doklad o bezpečnostní způsobilosti ( absolvovat bezpečnostní prověrku Národního bezpečnostního úřadu).

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Závodní stravování,
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
Místo výkonu práce na JE Temelín.

NÁSTUP:

Na termínu nástupu se s Vámi domluvíme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 3.11. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE