VOLNÉ POZICE 119
HORMEN, a. s.

Pracovník lakovny

HORMEN, a. s. Valchařská 24/36, 614 00  Brno-Husovice, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost HORMEN CE, a.s., člen ČEZ ESCO, vyhlašuje výběrové řízení.

CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI:

Jsme Hormen, česká firma, která před 15 lety začínala u malého stolu a dnes se podílí na osvětlování velkých kancelářských komplexů, hotelů a výrobě samotných svítidel.
Rozsvítili jsme například Florentinum, Aquaparky v Čestlicích a Pasohlávkách nebo Galerii Vaňkovka. Pro zvládnutí dalších výzev ale potřebujeme rozšířit naše řady a zajistit tak další růst firmy.

DO BRNĚNSKÉHO VÝROBNÍHO ZÁVODU HLEDÁME SPOLUPRACOVNÍKY NA POZICI PRACOVNÍKA DO PRÁŠKOVÉ LAKOVNY.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Lakování práškovou barvou
  • Zodpovědnost za svěřené úkoly

POŽADUJEME:

  • Vyučeného člověka
  • Praxi v práškové lakovně
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědný přístup k práci a pečlivost pří plnění úkolů
  • Časovou flexibilitu
  • Dobrý zdravotní stav

NA OPLÁTKU NABÍZÍME:

  • Odpovídající platové ohodnocení a firemní bonusy, pravidelnou výplatu
  • Stabilní fajn práci v rozvíjející se společnosti
  • Čisté a suché pracovní prostředí
  • Stravenky
  • Pitná voda přímo na pracovišti
  • Firemní vánoční večírek
  • Jednosměrný provoz od 6:00
  • Práci na HPP - nejedná se o práci pod agenturou
  • Místo výkonu práce: HORMEN PRODUCTION, s.r.o., Valchařská 36, Brno Husovice
  • Nástup možný ihned

Kontakt

Kristýna Kozlovská
HORMEN CE a.s
Na dolinách 168/6
147 00  Praha-Praha
k.kozlovska@human-success.cz

Proč pracovat ve Skupině ČEZ

KDE JINDE TO DOKÁŽETE