VOLNÉ POZICE 119
Telco Pro Services, a.s.

Systémový inženýr senior

Telco Pro Services, a.s. E2, 432 01  Kadaň-Prunéřov, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost Telco Pro Services, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

  • zabezpečení systémové správy IT podpůrné infrastruktury a systémů
  • zajištění efektivního rozvoje svěřených IT systémů
  • příprava a realizace projektů - realizace lokálních i centrálních ICT projektů, včetně účasti nebo řízení projektových a realizačních týmů v oblasti ICT systémů
  • řešení problémů s nedostupností svěřených systémů
  • tvorba aplikačních, systémových a HW standardů v IT prostředí
  • tvorba bezpečnostních politik a standardů – hardening IT systémů

POŽADUJEME:

  • vzdělání VŠ – bakalářské, nebo vzdělání SŠ, směr ICT, praxe v oboru
  • znalost technické AJ
  • praxi v oblasti programovacích a skriptovacích jazyků pro OS Linux, Unix, Solaris
  • praxe v oblasti správy, expertní podpory Windows serverů, GPO, WSUS, MS AD
  • praxe v oblasti správy, expertní podpory OS Linux, Unix, Solaris serverů
  • znalost, provozní praxe s nástroji virtualizace VMWare, Proxmox, apod.
  • bezpečnostní hardening IT systémů
  • znalost DB MySQL, Oracle
  • orientaci v procesech řízení provozu ICT - výhodou
  • komunikační schopnosti a dovednosti
  • odpovědnost, samostatnost, spolehlivost, důslednost
  • schopnost týmové spolupráce
  • odolnost vůči zátěži
  • proaktivní přístup
  • časovou flexibilitu, ochotu cestovat

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

Telco Pro Services

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 27.10.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Simona Hlaváčková
ČEZ, a. s.
Duhová 1444/2
140 53  Praha-Michle
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE