VOLNÉ POZICE 119
Domat Control System, s.r.o.

Servisní technik

Domat Control System, s.r.o. U Panasonicu 376, 530 06  Pardubice-Staré Čívice, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost Domat Control System, s.r.o., člen ČEZ ESCO, vyhlašuje výběrové řízení.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • technická podpora pro vybrané partnery v ČR
  • diagnostika mechanických a elektrických závad a jejich následná oprava
  • pravidelná údržba zařízení, diagnostika a provádění oprav MaR systémů

CO BUDETE K PRÁCI POTŘEBOVAT?

  • předchozí zkušenosti v oblasti servisu elektrotechnických zařízení (MaR výhodou)
  • osvědčení o vyhlášce č. 50/1978 Sb.
  • chuť se učit nové věci
  • pracovní znalost angličtiny
  • časovou flexibilitu a ochotu cestovat po celé ČR
  • znalost systémů MaR výhodou
  • orientaci ve výkresové dokumentaci
  • komunikativní dovednosti
  • samostatnost, důslednost, odpovědnost

PROČ U NÁS BUDETE CHTÍT PRACOVAT?

Jsme malá a flexibilní firma, avšak se zázemím velkého hráče - skupiny ČEZ. Jsme fajn kolektiv, máme mezi sebou čerstvé absolventy, ale i zkušené jedničky v oboru. Snažíme se vycházet si vstříc a na všem se u nás dá domluvit. Benefitů nabízíme celou řadu, od soukromých hodin angličtiny až po finanční prémie.

Kontakt

Aneta Černá
Domat Control System s.r.o.
Aneta Černá
U Panasonicu 376
530 06  Pardubice-Pardubice
Česká republika
Telefon: 734 820 340

Proč pracovat ve Skupině ČEZ

KDE JINDE TO DOKÁŽETE