VOLNÉ POZICE 120
ČEZ, a. s.

Specialista provozních objektů (stavební část)

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Vykonávání funkce odpovědného technika modifikací pro stavební část elektrárny Temelín,
  • Komplexní příprava zadání pro projektové změny a modifikace ve stavební části elektrárny Temelín,
  • Zajišťování přípravy technických a inženýrských projektů v oblasti speciálních stavebních objektů elektrárny Temelín,
  • Podílí se na projednávání modifikací a oprav s úřady státní správy,
  • Spolupráce na zpracování podkladů pro poptávky a vyhodnocování nabídek externích dodavatelů realizačních prací,
  • Kontrola a připomínkování projektové a realizační dokumentace.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání, obor: stavební,
  • Praxi v oboru min. 3 roky,
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Znalost práce na PC, znalost MS Office,
  • Samostatnost práce, odpovědnost, flexibilitu, systematičnost,
  • Schopnost týmové práce,
  • Dobré organizační schopnosti,
  • Komunikační a vyjednávací dovednosti,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné získat doklad o bezpečnostní způsobilosti ( absolvovat bezpečnostní prověrku Národního bezpečnostního úřadu).

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Závodní stravování,
  • Příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
Místo výkonu práce na JE Temelín.

NÁSTUP:

Na termínu nástupu se s Vámi dohodneme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 25.11. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE