VOLNÉ POZICE 120
ČEZ Prodej, a. s.

Referent smluvních vztahů – junior

ČEZ Prodej, a. s. Guldenerova 2577/19, 326 00  Plzeň-Východní Předměstí, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ Prodej, a. s., člen Skupiny ČEZ, vyhlašuje výběrové řízení.

CO BUDE VAŠÍM ÚKOLEM?

• odpovídat za správnost a včasnost řešení požadavků na změnu dodavatele elektřiny a plynu a související požadavky zákazníků a obchodníků
• řešit požadavky zákazníků k odběrným místům ztracených a získaných zákazníků
• řešit požadavky od obchodníků a distributorů
• komunikovat s cizími obchodníky a distributory výsledky řešení požadavků
• provádět kontrolu vstupních údajů požadavků ke změně dodavatele
• provádět opravy kmenových dat na základě interních zjištění, včetně řešení se zákazníkem
• řešit zpracování nedoručené korespondence
• zpracovávat požadavky na přístupy do virtuální obchodní kanceláře
• zasílat vyrozumění zákazníkům o plánovaném vypínání dodávky elektřiny
• zpracovávat výsledky posouzení nekvalitní dodávky včetně informace zákazníkům

ČÍM NÁS ZAUJMETE?

• SŠ vzděláním s maturitou
• znalostí produktů MS Office
• pečlivostí a samostatností
• logickým uvažováním
• dobrým písemným projevem
• výhodou pro vás bude znalost SAP a praxe v oboru

CO NABÍZÍME MY VÁM?

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

NÁSTUP:

dohodou, nejlépe od 01.10.2019

Váš profesní životopis a motivační dopis zasílejte do 15.09.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Kratochvílová
ČEZ, a. s.
Guldenerova 19
326 00  Plzeň
Česká republika
Telefon: +420 371 102 185

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE