VOLNÉ POZICE 119
ČEZ Korporátní služby, s.r.o.

Hotovostní řidič

ČEZ Korporátní služby, s.r.o. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

Společnost ČEZ Korporátní služby zveřejňuje záměr obsadit volné pracovní místo.

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Přeprava osob a materiálu dle pokynu oprávněných osob – příjem pokynů po telefonu,
  • Neustálý dozor nad spojovacími prostředky (přijímání pokynů telefonem),
  • Řízení motorového vozidla kategorie M 1 v souladu s předpisy a pracovní době řidiče,
  • Ošetřování a kontrola vozidla a vedení záznamů o provozu vozidla,
  • Přítomnost ve vymezených prostorách – průběžné vyplňování záznamů o nepřítomnosti ve vymezených prostorách v souvislosti s vykonávanou přepravou (lokalizace pohybu a činností),
  • Manipulace a rozvoz materiálu a dokumentace ve střeženém prostoru jaderné elektrárny dle pokynů provozního personálu,
  • Vedení agendy k evidenci převáženého materiálu a dokumentace,
  • Převoz zdravotního materiálu (krevní vzorky) a dodržování příslušných pracovních postupů pro převoz,
  • Dodržování zásad GDPR ochrany obchodních informací s ohledem na skutečnosti uvedené v převážených dokumentacích,
  • Činnosti v souladu s vnitřním řádem, předpisy BOZP, PO a dalších závazných předpisů, metodických postupů a norem,
  • Plnění dalších úkolů dle požadavků nadřízeného v rámci sjednaného druhu práce.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • Středoškolské vzdělání nebo vyučení,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Zodpovědnost,
  • Organizační schopnost.

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění.

SPOLEČNOST:

ČEZ Korporátní služby
Jaderná elektrárna Temelín

NÁSTUP:

Na termínu nástupu se s Vámi rádi dohodneme.

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 22.9.2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE