VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Koordinátor PO a HP (technik požární ochrany)

ČEZ, a. s. El. Prunéřov, 371 00  Kadaň-Kadaň, Česká republika Práce na plný úvazek

Společnost ČEZ a.s., Divize Klasická energetika vyhlašuje výběrové řízení.

MÁM ZÁJEM

CHARAKTERISTIKA ČINNOSTI:

Komplexní zabezpečování činností z oblasti prevence PO v organizační jednotce (klasické elektrárny). Zabezpečuje interakce mezi lokalitou a útvarem havarijní připravenost. Spolupracuje při přípravě odborného personálu v zařízení KE v ČEZ, a.s., pro řešení a řízení mimořádných událostí a nestandardních stavů. Vykonává lektorskou činnost. Plní povinnosti osoby odborně způsobilé v oblasti požární ochrany (rozsah povinností dle platných předpisů).

POŽADUJEME:

• středoškolské vzdělání, preferovaný obor požární ochrana
• praxe v oboru výhodou
• osoba odborně způsobilá v oblasti PO -§ 11 Zákon č. 133/1985 Sb.
• ŘP sk. B

NABÍZÍME:

Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele. Práci, v rámci které si budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění. Poskytováním různých druhů pracovního volna se snažíme vyjít vstříc potřebám našich zaměstnanců.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.

NÁSTUP:

dohodou

Váš profesní životopis, případně motivační dopis, zasílejte prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Lenka Pippingerová
ČEZ, a. s.
Lenka Pippingerová
Duhová 1444/2
140 53  Praha-Michle
Česká republika

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE