VOLNÉ POZICE 119
ČEZ, a. s.

Technolog technické kontroly

ČEZ, a. s. 1, 373 01  Temelín-Temelín, Česká republika Práce na plný úvazek Pozice vhodná pro absolventy

JAKÁ BUDE NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE?

  • Odpovědnost za kontrolní činnosti v oblasti technických kontrol zařízení na jaderné elektrárně,
  • Řešení úkolů v oblasti přípravy, zpracování a vyhodnocování dokumentace - plánů kontrol a zkoušek, technologických postupů, technických řešení v oblasti technických kontrol zařízení dle legislativy,
  • Zajišťování, dozorování, provádění a vyhodnocování kontrolní činnosti podle programu provozních kontrol, plánů údržby a operativních požadavků,
  • Kontrola kvality dodavatelské činnosti při odběratelských kontrolách dodavatelů při výkonu kontrolní činnosti na zařízení ve výrobních závodech dodavatelů a při montáži na JE Temelín,
  • Provádění vstupních kontrol dodávek dílů a zařízení,
  • Spolupráce při zpracování a rozborech výsledků z kontrolních činností se zaměřením na koncepční a systémový rozvoj ve svěřené oblasti s ohledem na provozní potřeby JE.

CO OD VÁS POŽADUJEME?

  • VŠ vzdělání, obor strojní,
  • Uživatelskou znalost MS Office,
  • Znalost anglického, německého nebo ruského jazyka pro Vás bude výhodou,
  • Řidičský průkaz sk. B,
  • Znalost v oblasti revizí tlakových zařízení je vítána,
  • Vizuální kontrola (VT2) pro Vás bude výhodou,
  • Zdravotní a psychickou způsobilost,
  • Trestní bezúhonnost,
  • Po nástupu do pracovního poměru je nutné absolvovat bezpečnostní prověrku NBÚ (národního bezpečnostního úřadu) na stupeň citlivé.

CO VÁM NABÍZÍME?

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti,
  • Odpovídající finanční ohodnocení,
  • 5 týdnů dovolené,
  • Závodní stravování,
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění,
  • Příspěvek na dovolenou,
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu.

SPOLEČNOST:

ČEZ, a.s.
Místo výkonu práce na Jaderné elektrárně Temelín

NÁSTUP:

Termín nástupu je plánován na 1.1.2020

Váš profesní životopis, případně motivační dopis zasílejte do 30.11. 2019 (uzávěrka přihlášek) prostřednictvím elektronického odpovědního formuláře (tlačítko "Mám zájem").

Kontakt

Martina Pistulková
ČEZ, a.s.
Jaderná elektrárna Temelín .
373 05  Temelín
Česká republika
Telefon: 381 102 774

PROČ PRACOVAT PRO NÁS

KDE JINDE TO DOKÁŽETE