Přeskočit na hlavní obsah

ČEZ Experience – stáž pro studenty a studentky VŠ

O programu

  • Získáš praxi u jednoho z nejatraktivnějších zaměstnavatelů v České republice.
  • Po úspěšném ukončení programu můžeš navázat další spolupráci.
  • Zapojíme tě do práce na reálných projektech pod vedením expertů v oboru.
  • V průběhu stáže si můžeš vybrat z nabídky rozvojových aktivit (školení soft skills, mentoring, kariérní poradenství) a můžeš se zúčastnit speciálních exkurzí do provozů Skupiny ČEZ.

Forma stáže

A) neplacená – dle individuální dohody se jedná o stáž v délce 1–6 měsíců. Hlavní odměnou jsou ti zkušenosti, exkurze v naší společnosti a hlavně kontakty, které se ti mohou hodit při budoucím hledání zaměstnání. Za každých 8 hodin strávených u nás dostaneš 120.- stravenku. V rámci programu také můžeš využít rozvojové kurzy.

B) placená – předpokládáme, že u nás strávíš alespoň 3 měsíce a můžeš se těšit na skutečně aktivní a produktivní činnost s přímým vlivem na výsledek projektu, do kterého budeš zapojen/a. Časově se ti budeme snažit přizpůsobit, chápeme, že je škola prioritou.

Podívej se přímo na vypsané pozice níže nebo se přihlas v konkrétní oblasti, která tě zajímá.

Pozice Společnost Odkaz
Projekce (M/Ž) ENESA a.s. Více informací a přihlášení
Odborná stáž  – šance pro studenty ČEZ Distribuce Více informací a přihlášení

Další možnosti stáží

Napiš nám, v jakém oboru chceš načerpat zkušenosti a my uděláme maximum, abychom ti to umožnili. Je však potřeba mít jasnou představu o tom, co chceš dělat a jaké znalosti či zkušenosti chceš získat. Svoji podrobnou představu nám prosím popiš v dotazníku na který najdeš odkaz níže. Na konkrétní formě stáže se vždy dohodneme. Každý tým v ČEZu je jiný a má jiné potřeby. A pochopitelně také chápeme, že škola je prioritou.

 

Nastavení cookies