Přeskočit na hlavní obsah

Green Energy Tour

Třídenní tour pro studenty/ky partnerských středních škol Skupiny ČEZ. Pojeď si s námi prohlídnout elektrárny napříč republikou. Dozvíš se více o zelených zdrojích energie. A to od jaderných elektráren až po vodní či větrné elektrárny.

O akci

  • Čekají tě exkurze v elektrárnách Skupiny ČEZ, kde se dozvíš všechny možné zajímavosti, zákulisní informace i “podpultové perličky”. Exkurzemi tě budou provádět naši experti, takže celý výklad bude obohacen o příběhy z praxe.
  • Můžeš se těšit na partu kluků a holek z technických škol, které zajímá energetika, jsou stejně zvídaví jako ty a mají spoustu otázek, které jim ani ti nejzapálenější učitelé ve škole nezodpoví.
  • V minulém ročníku jsme se podívali například do Dukovan, na Vodní elektrárnu Hučák, laboratoř chytrého měření, Větrnou elektrárnu Věžnice a mnoho dalších zajímavých míst.
  • Chceš vědět, jaký je nejsilnější stroj v ČR? To se na Green Energy Tour dozvíš a třeba se potkáš i s tím, kdo ho řídí!

Pojeď s námi!

PODMÍNKY PŘIHLÁŠENÍ

Pokud jsi studentem či studentkou partnerské střední školy Skupiny ČEZ, informuj se o možnosti přihlášení u svého třídního učitele.

Studuješ na jiné střední škole? Svůj zájem dolož účastí na matematické nebo fyzikální olympiádě, technické soutěži, odborné stáži nebo jiné akci zaměřené na techniku. Zmíněné podklady pošli na níže uvedený kontakt a my tě budeme o možné účasti informovat.

kontakt

Bubnová Markéta

e-mail: marketa.bubnova@cez.cz

tel: +420 606 559 105