Přeskočit na hlavní obsah

Studenti a absolventi

Studuješ nebo jsi čerstvě po škole? Mrkni na naše studentské programy, stáže a absolventské pozice. Kariéra začíná správným rozhodnutím.

Kalendář akcí

21
říj
Didacta Třebíč
Veletrh
SPŠ Třebíč
25.ročník veletrhu Didacta se uskuteční v prostorách SPŠ Třebíč. Na přehlídce středních škol se můžete potkat i se Skupinou ČEZ.
3-5
lis
Green Energy Tour
Exkurze
Celá ČR
Třídenní tour napříč celou ČR. Exkurze v provozech, přednášky našich odborníků a doprovodný program během samotného putování.
4-6
lis
Vzdělání a řemeslo
Veletrh
České Budějovice
Těšíme se na Vás na Výstavišti Husova 23.

Vyber si, co tě nejvíc zajímá

Pro studenty a čerstvé absolventy máme 12 příležitostí

Letní univerzita Akce pro studenty Exkluzivní dvoutýdenní stáž pro studenty a studentky technických VŠ na našich jaderných elektrárnách. Více > Jaderná maturita Akce pro studenty Třídenní stáž pro studenty a studentky partnerských středních škol Skupiny ČEZ v jaderných elektrárnách. Více > Distribuční maturita Akce pro studenty Třídenní stáž pro studenty a studentky partnerských středních škol Skupiny ČEZ, zaměřená na distribuci elektrické energie. Více > Trading camp Akce pro studenty Are you born to be a trader? Join us and dive into trading, meet & talk to professionals from one of the biggest trading departments in Central Europe. Více > Energetická maturita Akce pro studenty Třídenní stáž pro studenty a studentky partnerských středních škol Skupiny ČEZ v klasických elektrárnách v severních Čechách. Více > Partnerské školy Spolupráce se školami Studiem na některé z partnerských škol se můžeš přiblížit kariéře ve Skupině ČEZ. Více > Stipendijní program Spolupráce během studia Nabízíme stipendijní program pro studenty a studentky technických oborů se zájmem o jadernou energetiku. Více > Staň se operátorem/ operátorkou jaderné elektrárny Pracovní nabídky Jedinečná příležitost pro absolventy technických VŠ. Získej řidičák na nejsilnější stroj v Česku! Více > ČEZ Experience – stáž pro studenty a studentky VŠ Spolupráce během studia Dej svému studiu pořádnou dávku energie a získej zkušenosti už během studia v rámci programu ČEZ Experience. Více >