VOLNÉ POZICE 117

VOLNÉ POZICE

Vyberte lokalitu
Vyberte obor
Vyberte společnost (117)
Pozice Obory Lokalita Společnost
Specialista podpory nákupu junior   Nákup Výškov-Počerady ČEZ, a. s.
Specialista podpory nákupu junior Elektrotechnika a energetika Temelín ČEZ, a. s.
Specialista kybernetické bezpečnosti IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Ostraha a bezpečnost Štěchovice ČEZ, a. s.
ML/RPA Designer IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů Praha ČEZ ICT Services
Právník/čka senior se specializací na korporační právo Právní služby Praha-Michle ČEZ, a. s.
Specialista systémy elektro   Elektrotechnika a energetika Temelín ČEZ, a. s.
Technik přípravy a realizace technických změn - elektro   Elektrotechnika a energetika, Strojírenství Temelín ČEZ, a. s.
Technik přípravy a realizace technických změn - MaR Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektrotechnika a energetika Temelín ČEZ, a. s.
Technolog tech. kvality-revize tlak.,plyn.,zdvih.zařízení Elektrotechnika a energetika, Kvalita a kontrola jakosti, Strojírenství Temelín ČEZ, a. s.
Projektový manažer JE (Kontaktní osoba OJ EDU pro WANO) Elektrotechnika a energetika, Výroba a průmysl Dukovany ČEZ, a. s.
Specialista/ka plánování a reportingu   Ekonomika a podnikové finance Děčín IV-Podmokly, Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Michle ČEZ Korporátní služby
Specialista/ka bezpečnostního dohledu junior v útvaru SOC   IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Ostraha a bezpečnost Praha-Michle ČEZ, a. s.
Asistent/ka koordinátora servisu   Administrativa, Auto - moto, Doprava, logistika a zásobování Plzeň-Východní Předměstí ČEZ Korporátní služby
Specialista/ka výběrových řízení a servisu Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, Zákaznický servis Děčín IV-Podmokly, Plzeň-Východní Předměstí, Praha-Michle ČEZ Korporátní služby
Administrativní podpora – vhodné pro studenty a OZP     Administrativa Praha-Michle ČEZ, a. s.

KDE JINDE TO DOKÁŽETE